Результати першого туру “Кубку Закарпатії”.

24 березня на футбольному полі зі штучним покриттям в смт Середнє відбулись матчі першого туру міжнародного турніру «Кубок Закарпатія». До вашої уваги пропонуємо ознайомитись із результатами матчів :
Група А
ДЮСШ «Зінедін» (Ужгородський р-н) – ФК «Зірка» (Київ) – 1:1
МФА (Мукачево) – ФК «Карпати» (Львів) – 1:0
Група В
СДЮШОР «Зміна-Оболонь» (Київ) – СДЮСШОР (Ужгород) – 2:0
Ужгородці зіграли свій перший матч на міжнародному турнірі «Кубок Закарпатія» проти команди «Зміна-Оболонь», яка приїхала на ці змагання зі столиці України. Вже в самому дебюті матчу «Зміна-Оболонь» відкрила рахунок. Згодом в тому ж першому таймі столична команда подвоїла свою перевагу. Ужгородці здебільшого намагались діяти на контратаках під час яких і створювали проблеми для захисту київської команди. В одному з таких моментів, який трапився в другому таймі півзахисник ужгородської команди Віталій Бурштинський міг скоротити відставання в рахунку, але на жаль реалізувати свій момент не зумів. Таким чином матч так і закінчився перемогою «Зміни-Оболонь» з рахунком 2:0.
ФК «Варда» (Кішварда) – ФК «Арсенал» (Київ) – 1:1