СДЮСШОР U-17 розпочав виступи у Зимовій першості Закарпаття.

9-го лютого розпочалась Зимова першість Закарпаття. Цього року у турнірі приймає участь 18 команд. Серед учасників також є і наш СДЮСШОР U-17. Матчі Зимової першості проходять на футбольних полях зі штучним покриттям в смт. Середнє та у м. Виноградів.
Ужгородський СДЮСОШР потрапив до групи “А” разом з такими командами :
ФК «Ужгород»
ФК «Мостиська» (Львівська обл.)
ФК «Витязь» (Концово)
МФА U-19 (Мукачево)
ФК «Середнє»
У першому турі підопічні Володимира Мухлиніна зіграли проти ФК «Ужгород». У першому таймі на полі була рівна гра, однак ФК «Ужгород» все ж таки пішов на перерву переможцем завдяки забитому голу на 23-ій хвилині Русином Іваном. СДЮСШОРівці на початку другого тайму зрівняли рахунок, результативний удар від Дочинця Романа. Після забитого голу підопічні Володимира Мухлиніна мали йще декілька моментів, але забити більше їм так і не вдалось. Натомість більш старші та досвідченіші ужгородці під кінець матчу зуміли реалізувати свої моменти і забити три голи. Результативні удари на рахунку : Предчука Антона, Селещука Вадима та Дудаша Михайла. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу ФК “Ужгород” з рахунком 4:1.