СДЮСШОР З ФУТБОЛУ УЖГОРОД

СДЮСШОР U-17 зіграв матч другого туру Зимової першості Закарпаття.

17-го лютого в смт. Середнє ужгородський СДЮСШОР зіграв свій матч другого туру Зимової першості Закарпаття. На цей раз противником підопічних Володимира Мухлиніна була команда зі Львівської області ФК «Мостиська».
Нагадаємо, що у першому турі СДЮСШОРівці на останніх хвилинах поступились ФК “Ужгород” з рахунком 4:1. Львів`яни також програли концівському “Вітязю” з рахунком 3:2. Тож обидві команди у матчі другого туру хотіли відкрити лік своїм перемогам у Зимовій першості Закарпаття.
Цей матч вийшов доволі важким для обох команд. Ужгородці мали декілька перспективних моментів для взяття воріт, але то воротар гостей зіграв надійно, то реалізація підвела. Натомість гравці «Мостиська» свій гольовий момент реалізували аж на 75-ій хвилині. Таким чином, львів`яни перемогли з мінімальним рахунком 1:0.