СДЮСШОР З ФУТБОЛУ УЖГОРОД

СДЮСШОР U-10 виборов срібні нагороди на Міжнародному турнірі “Carpathia cup”

Команда  СДЮСШОР U-10 (2010 р.н.) з 21 по 24 серпня приймала участь у Міжнародному турнірі “Carpathia cup”. У цій віковій категорії було 20 учасників.
Про попередній перебіг турніру команди СДЮСШОР U-10 ми вже писали, отож в завершальний день наші вихованці зіграли останній матч групового етапу проти “Юність” Чернігів. Підопічні Михайла Стегури впевнено перемогли з рахунокм 3:1 і ця перемога ужгородців до фіналу змагань. У фінальній грі СДЮСШОРівцям протистояла команда “Сузір`я” Свалява. На жаль, наші хлопці поступились із рахунком 4:0 і посіли друге місце на турнірі.  
Організатори змагань визначили кращим воротарем гравця СДЮСШОР Самуеля Пасько, а кращим бомбардиром нашого нападника Іллю Федорова.
Тренер команди СДЮСШОР U-10 Михайло Стегура : “Протягом турніру ми зіграли 6 ігор, кожна гра по своєму була цікава й напружена.В нас були певні проблеми зі складом, хоча така ситуація дозволила мені поекспериментувати. Багато хлопців спробували себе на різних позиціях.В цілому результатом задоволений, розумію з яким серйозним суперником ми грали у фіналі, де цілком заслужено Сузір’я перемогло. З чим їх і вітаю.Хотів би також привітати наших гравців, яких нагородили індивідуальними нагородами: Пасько Самуель – кращий голкіпер, та Федоров Ілля – кращий бомбардир.”