Інфраструктура

СДЮСШОР базується на стадіоні “Спартак”, який розташований поблизу центра міста Ужгород, в мальовничій місцевості посеред розважального парку на березі річки Уж. На території стадіону розташоване ігрове поле, чотири поля для проведення тренувальних занять, гімнастичний та тренажерний зали та інші споруди які необхідні для повноцінного функціонування футбольної школи. На спортивних майданчиках стадіону “Спартак” тренуються команди вікових категорій від U-7 до U-17. Юні футболісти в СДЮСШОР тренуються в прекрасних умовах, як мінімум не гірших, ніж в найкращих футбольних академіях України, таких як “Карпати” Львів, “Динамо” Київ та “Шахтар” Донецьк. СДЮСШОРівці мають до свого розпорядження всю необхідну інфраструктуру, щоб кожного дня вдосконалювати свої навики гри в футбол. Слід відзначити, що гравці команд СДЮСШОР U-17, U-16, U-15 та U-14, які приймають участь в чемпіонатах ДЮФЛ України та ДЮФЛ Закарпатської області навчаються в Ужгородській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів. Це прекрасний навчальний заклад в якому для учнів СДЮСШОР створені всі необхідні умови для комфортного та якісного навчання, проживання, харчування та проведення навчально-тренувального процесу. На території школи є гуртожиток з усіма зручностями в якому живуть учні з усіх куточків Закарпатської області та України, їдальня в якій всі учні обідають на великій перерві, а учні, які проживають в гуртожитку отримують повноцінне чотирьох разове харчування, а також поле зі штучним та трав`яним покриттям. Приємно констатувати, що до кінця 2017-го року має бути зданий в експлуатацію сучасний спортивний зал та басейн.
Центральний вхід на стадіон “Спартак” :
Ігрове поле стадіону «Спартак» на якому команди СДЮСШОР проводять свої матчі :
На цьому полі свої тренування проводять команди СДЮСШОР  :

На даному полі зі штучним покриттям свої тренування проводять наймолодші вікові категорії СДЮСШОР, а поруч з цим полем знаходяться вуличні тренажери, позайматись на яких частенько приходять мешканці Ужгороду :
Також учні нашої школи мають можливість проводити свої тренування на новенькому полі стадіону “Авангард” зі штучним покриттям останнього покоління, яке нещодавно було здано в експлуатацію.

Не так давно розпочав свою функціональність новенький спортивно-реабілітаційний центр, який також побудований на стадіоні “Спартак”, у якому є все необхідне для швидкого та якісного відновлення фізичного стану футболістів. Також у цій будівлі є кімнати відпочинку для гравців та музей футболу імені Йожефа Сабо, де юні футболісти можуть приходити та ознайомлюватися з біографією відомих закарпатських футболістів та тренерів. 

Це поле з пісочним покриттям, яке використовується для проведення тренувальних занять не тільки учнями СДЮСШОР з футболу, а також вихованцями інших спортивних закладів міста Ужгород. Тренування на цьому майданчику чудово розвиває всі групи м’язів ніг і являє собою прекрасний та яскравий різновид здорового способу життя. Футболісти дуже люблять побавитись тут з м’ячиком після важких та виснажливих матчів :
Поле з опілковим покриттям для проведення тренувань з фізичної та технічної підготовки гравців, а також для проведення тренувань з воротарями :
Спортивний майданчик на якому футболісти СДЮСШОР розвивають свої фізичні якості :
Підтрибунне приміщення стадіону “Спартак”, в якому знаходяться роздягальні, туалети, кімната для тематичних занять, кімната для арбітрів, тренажерний та гімнастичний зали :
Роздягальня :
Це вище згадана кімната для тематичних занять з футболу :
Також на стадіоні «Спартак» є гімнастична зала, в якій юні футболісти проводять заняття з гімнастики та працюють над розвитком гнучкості :
Ну і звичайно на стадіоні також є в наявності тренажерний зал, в якому гравці виконують фізичні вправи для розвитку своїх м’язів :

Центральний вхід в школу-інтернат :
Шкільний корпус та клас :
Гуртожиток :
В гуртожитку є просторий тренажерний зал :
Їдальня :
Басейн :
Поле зі штучним покриттям :