Результати матчів 4-го туру U-17 турніру на честь Андрія Гаваші (ФОТО)

До вашої уваги результати матчів 4-го туру вікової категорії U-17 міжнародного турніру на честь Андрія Гаваші.
U-17
Група А
ДЮСШ-15 Київ – ФК «Спартакус» (Угорщина)    2 : 4
СДЮСШОР Ужгород – ФК «Львів» (Львів)    0 : 3
Фотозвіт матчу дивіться на
 офіційній групі СДЮСШОР Ужгород у Facebook.
Напередодні матчу львів’яни більш ніж впевнено перемогли одного з фаворитів турніру, а саме донецький “Шахтар”  з рахунком 5-1. Тому очевидним було те, що на ужгородців очікував серйозний противник. З самого початку поєдинку м’ячем більше володів ФК “Львів”, але СДЮСШОР чудово діяв в захисті не даючи львів’янам створювати гольові нагоди. У другому таймі ФК “Львів” добавив обертів і внаслідок цього на 50-ій хвилині забив гол. В середині другого тайму СДЮСШОР знову пропустив. За хвилину до закінчення матчу львів`яни забили свій 3-ій і останній гол в цій зустрічі.
Нападник СДЮСШОР Ужгород Лаб`як Юрій поділився думками про цей поєдинок : “В першому таймі ми не погано грали. ФК “Львів” більше контролював м`яч, а ми намагались діяти від захисту та вибігати в швидкі контратаки. А в другому таймі після першого пропущеного голу ми знітились і внаслідок цього пропустили йще двічі. На жаль, в цій грі ми показали поганий рівень контролю м`ячем, але ми досить добре оборонялись в першому таймі та грали дуже компактно в захисті, не даючи супернику створити велику кількість небезпечних моментів. Мені йще досить важко грати в нападі. Це для мене нова позиція і мені не вистачає потрібного досвіду, але я стараюсь, адже ми з тренером домовились, що я спробую зіграти на позиції форварда. Одним словом є над чим працювати, потрібно просто старатись на тренуваннях.”