СДЮСШОР З ФУТБОЛУ УЖГОРОД

14 квітня розпочинається весняна частина дитячо-юнацької футбольної ліги України. Анонс 12-го туру ДЮФЛ України

Весняна частина дитячо-юнацької футбольної ліги України розпочинається цієї суботи (14-го квітня). В рамках 12-го туру ДЮФЛ України ужгородський СДЮСШОР зіграє свої матчі проти команд BRW-ВІК (Володимир- Волинський) та “Буковина” (Чернівці). 
U-17. СДЮСШОР (Ужгород) –  BRW-ВІК (Володимир- Волинський)
Початок матчу в 12.00
м. Ужгород, стадіон “Спартак”.
У цьому поєдинку підопічні В`ячеслава Пінковського зустрінуться з командою, яка в турнірній таблиці займає 3-те місце. Перед власними вболівальниками та ще й в першому матчі весняної частини ДЮФЛУ, ужгородці з усіх сил будуть намагатись здобути позитивний для себе результат. 
U-15. СДЮСШОР (Ужгород) – BRW-ВІК (Володимир- Волинський)
Початок матчу в 14.00
м. Ужгород, стадіон “Спартак”.
У цьому матчі зійдуться сусіди по турнірній таблиці. Ужгородці займають 8-ме місце, а волиняни 7-ме. А це означає, що гра обіцяє бути безкомпромісною, адже СДЮСШОР має чудовий шанс піднятись як мінімум на одну сходинку вище. 
U-16.“Буковина” (Чернівці) – СДЮСШОР (Ужгород)
Початок матчу в 12.00
м. Чернівці.
Не дивлячись на статус гостей СДЮСШОР має чудові шанси на перемогу, адже “Буковина” маючи в своєму доробку 5 очок замикає турнірну таблицю, натомість ужгородці знаходяться на 8-му місці з показником 11 залікових балів.
U-14.“Буковина” (Чернівці) – СДЮСШОР (Ужгород)
Початок матчу в 14.00
м. Чернівці
Підопічні Тараса Вайданича безумовно являються фаворитом зустрічі, адже СДЮСШОР посідає 3-те місце та веде безпосередню боротьбу за вихід до фінальної частини ДЮФЛ України, а “Буковина” посідає 9-те місце. Саме тому будемо з нетерпінням очікувати гарних новин з матчів, які пройдуть в Чернівцях.

 

Ми, запрошуємо всіх вболівальників СДЮСШОР та любителів футболу на перші матчі весняної частини дитячо-юнацької футбольної ліги України. Прийди та підтримай ужгородський СДЮСШОР на шляху до перемоги.