СДЮСШОР U-14 зіграв свій матч 2-го туру фінальної частини ДЮФЛ України .

СДЮСШОР U-14 в рамках фінальної частини ДЮФЛ України зіграв свій поєдинок 2-го туру. На цей раз суперником ужгородців було київське “Динамо”.
Незважаючи на іменитого суперника, підопічні Тараса Вайданича не відсиджувались в обороні і намагались киянам нав’язати свою гру. Однак ужгородців підкосив швидкий гол вже на 2-ій хвилині матчу. Наступний гол “Динамо” забило в кінці першого тайму. В середині другого тайму динамівці забили в третє. СДЮСШОР все ж таки зумів забити гол. Кічун Євген на 52-ій хвилині взяв на себе ініціативу, обіграв декількох опонентів і результативно пробив у дальній від воротаря кут. Матч так і завершився з рахунком 3:1.
Заключну гру групового раунду СДЮСШОР зіграє 18-го червня о 16.00 проти моршинської “Скали”.