ДЮФЛУ U-14. СДЮСШОР здобуває впевнену перемогу над ФК “Волинь”.

Фотозвіт матчу ТУТ !
20-го жовтня на ужгородському стадіоні «Спартак» проходили матчі 7-го туру чемпіонату ДЮФЛ України Вищої ліги, де команди СДЮСШОР вікових категорій U-14 та U-15 приймали однолітків із луцької «Волині». У першому матчі на поле вийшли хлопчики вікової категорії U-14.
СДЮСШОР відразу заволодів ігровою ініціативою. Перший гольовий момент був у Немеша Мирослава, який обігравши воротаря пробивав уже в порожні ворота, однак м’яч з лінії воріт вибив захисник гостей. Декілька небезпечних штрафних ударів виконав Кобеляш Ігор, але на жаль, безрезультатно. На 31-ій хвилині господарі все ж таки домоглись свого. Проти Годі Дмитра порушили правила оборонці волинян у штрафному майданчику і Кобеляш Ігор реалізував пенальті. Після забитого голу підопічні Миколи Фанти не зупинялись і продовжували атакувати. На 49-ій хвилині активний Годя Дмитро скориставшись грубою помилкою воротаря гостей забив другий гол в цьому матчі. За декілька хвилин той таки Годя Дмитро знову скористався помилкою воротаря при передачі і в порожні ворота відправив м’яч. Волиняни все ж таки зуміли забити гол престижу. Результативний удар на рахунку Ісмарєва Назара. СДЮСШОР мав йще декілька хороших моментів для взяття воріт, але не судилось. Натомість ужгородці спокійно довели гру до закінчення і фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу ужгородців з рахунком 3:1.