СДЮСШОР З ФУТБОЛУ УЖГОРОД

СДЮСШОР U-17 переміг “Вітязь” в Зимовій першості Закарпаття

9-го березня в смт. Середнє, ужгородський СДЮСШОР зіграв останній свій матч групового етапу Зимової першості Закарпаття.
Для вболівальників це був надзвичайно цікавий та непердбачуваний поєдинок, адже в матчі було забито аж 7 голів. СДЮСШОРівці спромоглись забити швидкий гол, на 4-ій хвилині відзначився Олександр Терлецький. Через 4 хвилини концгазівці відновили паритет на табло. Підопічні Володимира Мухлиніна все ж таки пішли на перерву переможцями завдяки забитому м`ячу Романа Дочинця. У середині другої половини матчу “Вітязь” провів дві результативні атаки, але гравці СДЮСШОРу після пропущених м`ячів не знітились і в кінці матчу забили два голи, які принесли перемогу нашим хлопцям із рахунком 4:3. Результативними ударами відзначились: Станіслав Коваль та Михайло Томашук.
СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Витязь» (Концово)     4:3