СДЮСШОР З ФУТБОЛУ УЖГОРОД

СДЮСШОР U-15 зіграв в нічию проти МФА “Мункач” U-15.

Сьогодні в смт. Середнє відбулись матчі 3-го туру дитячо-юнацького турніру з футболу «Кубок Закарпатія», в якому ужгородський СДЮСШОР грав проти МФА “Мункач”.
У цілому матч вийшов доволі цікавим та інтригуючим. Команди продемонстрували якісну гру. СДЮСШОРівці активно розпочали матч і завдяки цьому швидко повели в рахунку. Гравець “МФА” відправив м`яч у власні ворота. Вже в кінці першого тайму мукачівці зрівняли рахунок. Ужгородці у другому таймі мали декілька хороших нагод для взяття воріт, які на жаль, реалізувати не вдалось. У підсумку матч так і закінчився нічиєю 1:1.
Нагадаємо, що підопічні Тараса Вайданича пробились у фінал “Кубка Закарпатії” у якому йще раз зійдуться на футбольному полі з мукачівцями. Фінальний поєдинок розпочнеться о 12.30 в смт. Середнє.
Ми запрошуємо всіх вболівальників ужгородського СДЮСШОР прийти та підтримати нашу команду у фінальному поєдинку.