ДЮФЛУ U-15. СДЮСШОР впевнено переміг “Прикарпаття”.

14-го вересня на ужгородському стадіоні «Спартак» відбувся 2-ий тур чемпіонату ДЮФЛ України, де команди СДЮСШОР U-17 та U-15 вдома приймали однолітків із Івано-Франківського «Прикарпаття». У другому матчі зустрілись гравці вікової категорії U-15.
Початок матчу був за ужгородцями, спочатку Годя Дмитро, а потім Вільховий Андрій мали моменти, але реалізувати їх не вдалось. На 21-ій хвилині рахунок було відкрито. Вільховий Андрій прекрасно пробив з-за меж штрафного майданчику прямо у дев’ятку воріт. Вже під кінець першого тайму підопічні Миколи Фанти зміцнили свою перевагу. Після навісу з кутового, захисник гостей зрізав м’яч у власні ворота.
Ужгородці активно розпочали другий тайм. На 38-ій хвилині Немеш Мирослав пробивав з 10–ти метрів, але влучив в штангу воріт. За декілька хвилин до закінчення матчу Маюр Ігор мав можливість відзначитись, але реалізувати свій шанс не зміг. В цілому друга половина матчу була спокійна і не багата на гольові моменти.
Фінальний свисток арбітра зафіксував переконливу перемогу наших гравців з рахунком 2:0.