СДЮСШОР З ФУТБОЛУ УЖГОРОД

Юні гравці СДЮСШОР та МФА поспілкувалися із вихованцями закарпатського футболу, які грають в чемпіонаті Угорщини

Вихованці ужгородського СДЮСШОР : U-17 (2003 р.н.), U-16 (2004 р.н.), U-15 (2005 р.н.), U-14 (2006 р.н.) разом із вихованцями “Мукачівської Футбольної Академії” перебувають у Будапешті, де з сьогоднішнього дня пройдуть медичний огляд та розпочнуть перегляд в одній з найкращих футбольних академій Європи “Пушкаш Академія”.
Натомість, вчора юні СДЮСШОРівці відвідали матч чемпіонату Угорщини Другої Ліги (як аналог нашої Першої Ліги) між командами ФК “Чакварі”- ФК “Дьор”, який завершився перемогою господарів з рахунком 3:2.
Після матчу юні вихованці двох закарпатських футбольних шкіл поспілкувались із гравцями ФК «Дьор» –  Василем Вашкебою, який є вихованцем МФА  та Вікторем Симчо – вихованцем СДЮСШОР. 
На жаль, вихованець СДЮСШОР Віктор Симчо не зміг прийняти участь у цьому матчі, так як отримав травму у минулій грі. Керівництво та колектив нашої школи бажають Вікторові швидкого одужування та повернення на футбольне поле. А юним вихованцям закарпатських шкіл бажаємо вдалого перегляду в одній з найкращих футбольних академій Європи “Пушкаш Академія”.