ДЮФЛУ U-17. У важкому матчі перемогли гості.

2-го листопад на ужгородському стадіоні «Спартак» відбувся 10-ий тур чемпіонату ДЮФЛ України, де команди СДЮСШОР U-17 та U-15 вдома приймали ФК «Львів». Першими традиційно на футбольний газон вийшли гравці вікової категорії U-17.
На початку матчу львів’янам вдалось забити швидкий гол. На 34-ій хвилині ужгородці мали чудовий шанс відновити паритет на табло. Повхан Іван після навісу з кутового пробивав по воротах і захисник гостей вже з лінії порожніх воріт вибив м’яч.
Початок другого тайму був знову за гостями і ФК «Львів» подвоїв свою перевагу. Після другого пропущеного голу СДЮСШОР значно активізувався в атаці і в середині тайму Повхан Іван скоротив відставання в рахунку. Після забитого голу ужгородці повністю перехопили ігрову ініціативу. На 81-ій хвилині Романко Михайло з 25-ти метрів наніс чудовий та сильний удар, але воротар гостей врятував свою команду від вірного голу перевівши м’яч на кутовий.
На жаль, підопічні Дениса Пахомова так і не зуміли дотиснути противника до кінця і поступились з рахунком 1:2.