СДЮСШОР З ФУТБОЛУ УЖГОРОД

СДЮСШОР U-11 посів друге місце у “Кубку НОК України 2019” пам’яті Йожефа Беци

З 6-го по 8-ме грудня в Ужгороді проходив турнір “Кубок НОК України 2019” пам’яті Йожефа Беци. У змаганнях, які проводились серед гравців вікової категорії U-11 (2009 р.н.) прийняло участь 16 команд, які були поділені на 4 груп. Серед учасників були одразу дві наші команди, це СДЮСШОР U-11 та СДЮСШОР U-10, які грали проти старших на рік суперників.
До вашої уваги пропонуємо результати групової стадії наших команд :

Команда СДЮСШОР U-10, на жаль, не зуміла пробитись до наступного раунду, натомість СДЮСШОР U-11 впевнено виграв свою групу і успішно кваліфікувався до 1/4 фіналу змагань.
У чвертьфіналі підопічні Матвія Бобаля перемогли Зінедін-2 з рахунком 3:0. У півфінальному матчі ужгородці впевнено переграли свалявське “Сузір`я”-2010 з рахунком 5:2. У фінальному поєдинку турніру зійшлися Зінедін-1 та СДЮСШОР. Гра була надзвичайно напружена, ніхто не міг відірватися більше як на один гол. Все вирішив забитий гол на останній хвилині матчу. Зінедін здобув перемогу з рахунком 4:3
Як підсумок, СДЮСШОР U-11 посідає друге місце у “Кубку НОК України 2019” пам’яті Йожефа Беци.
Тренер команди СДЮСШОР U-11 Матвій Бобаль : “В першу чергу хочу відмітити, що дітки прогресують з кожним днем. Дедалі більше гравці краще розуміють мої вимоги і цим я задоволений. У нас був дуже емоційний та виснажлививй фінал у якому на мою думку нам не пощастило. “