СДЮСШОР U-17 кваліфікувався до 1/8 фіналу Зимового Кубку Закарпаття

15-го лютого СДЮСШОР U-17 зіграв свій заключний матч групового етапу Зимового Кубку Закарпаття. У цьому матчі ужгородці зустрілись із “МФА” з Мукачева.
Початок матчу був за мукачівцями. Завдяки активній грі у першому таймі “МФА” забезпечив собі переможний результат, адже перша половина матчу закінчилась з рахунком 3:0 на користь мукачівців. У другому таймі СДЮСШОР вирівняв гру, але відзначитись у воротах противника не зумів. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу МФА з рахунком 3:0.
Не дивлячись на цю поразку, наші вихованці посіли 3-те місце в групі і цей показник дозволив підопічним Дениса Пахомова кваліфікуватись до 1/8 фіналу Зимового Кубку Закарпаття, де СДЮСШОР зустрінеться із ужгородською новоствореною командою “Страйвер”. Матч відбудеться 23-го лютого в смт. Середнє о 13.00.