СДЮСШОР U-17 у результативному матчі здобув путівку до 1/4 фіналу Зимового Кубку Закарпаття

23-го лютого СДЮСШОР U-17 провів матч 1/8 фіналу Зимового Кубку Закарпаття проти ужгородської команди ФК “Страйвер”. Матч обіцяв бути не легким, адже у складі “Страйвера” є багато досвідчених та кваліфікованих футболістів.
Обидві команди з самого початку матчу почали активно створювати атаки, темп матчу був швидким. СДЮСШОР перший відкрив рахунок. Іван Повхан на підступах до штрафного майданчику невідпорно пробив у дальню дев`ятку воріт. За декілька миттєвостей “Страйвер” зрівняв рахунок. Команди грали у відкритий футбол та на зустрічних курсах. Однак, на перерву переможцями пішли наші вихованці, Максим Зизич на 43-ій хвилині відзначився. СДЮСШОР зміцнив свою перевагу на 65-ій хвилині, Крістіан Селеш вдало реалізував момент, пробивши в дальній кут воріт. Після цього голу “Страйвер” зупинився і СДЮСШОР цим скористався. Спочатку на 68-ій, а потім на 77-ій хвилині наш нападник Повхан Іван забив 2 голи, тим самим оформивиши хєт-трик у цьому матчі. В кінці матчу “Страйвер” зумів дещо скоротити відставання у рахунку та забив 2 голи. Однак, на кінцевий результат це не вплинуло. Тож, у результативному та цікавому для вболівальників матчі, СДЮСШОР здобуває перемогу з рахунком 5:3 та успішно кваліфікується до 1/4 фіналу Зимового Кубку Закарпаття.
У чвертьфіналі ужгородці зійдуться із ФК «Бобовище». Матч відбудеться 1-го березня в смт. Середнє об 13.00.