ДЮФЛУ U-16. У напруженому матчі переміг СДЮСШОР

9-го травня на ужгородському стадіоні «Спартак» відбулись матчі 17-го туру чемпіонату ДЮФЛ України, де команди СДЮСШОР U-16 та U-14 вдома приймали чернівецьку “Буковину”. Першими на футбольний газон стадіону «Спартак» вийшли команди вікових категорій U-16.
З перших хвилин матчу заволодів територіальною перевагою. Рахунок матчу був відкритий на 6-ій хвилині. Півзахисник СДЮСШОР Юришинець Назар проявив чудові індивідуальні дії обігравши двох захисників і без проблем відправив м’яч у сітку воріт. Ужгородці продовжували атакувати і вже на 39-ій хвилині подвоїли свою перевагу. Результативний удар виконав Годя Дмитро.
У другому таймі гості змогли вирівняти гру та навіть зуміли забити гол. Здебільшого оборона ужгородців без проблем руйнувала атакувальні потуги чернівецької команди. Як підсумок, СДЮСШОР переміг з рахунком 2:1.