ДЮФЛ України U-15. Результативний перший тайм приніс перемогу СДЮСШОР.

12-го травня на ужгородському стадіоні «Спартак» відбулись перенесені матчі 4-го туру чемпіонату ДЮФЛ України, де команди СДЮСШОР U-17 та U-15 вдома приймали костопільський “КОЛІФКС”. У другому матчі на футбольний газон вийшли команди молодших вікових категорій U-14.
Перший тайм вийшов напрочуд результативним. На 15-ій хвилині півзахисник СДЮСШОР Безик Євгеній ударом з-за меж штрафного майданчика відкрив рахунок у матчі. За декілька хвилин рахунок на табло подвоївся. Результативний удар завдав Прокопів Андрій. Гості із Костопіля зуміли скоротити своє відставання на 24-ій хвилині. Однак вже на 29-ій хвилині ужгородці завдяки зусиллям Шелемби Олександра забили третій гол.
У другому таймі вболівальники голів не побачили і СДЮСШОР без особливих проблем втримав переможний для себе рахунок 3:1.