ДЮФЛ України U-17. Впевнена перемога СДЮСШОР на останок

16-го травня на ужгородському стадіоні «Спартак» відбулись матчі 18-го туру чемпіонату ДЮФЛ України, де команди СДЮСШОР U-17 та U-15 вдома приймали хмельницьке “Поділля”. Першими на футбольний газон вийшли команди вікових категорій U-17.
В дебюті зустрічі ужгородці зуміли відкрити рахунок. Селеш Крістіан з 7-ми метрів холоднокровно реалізував гольову нагоду. На цьому СДЮСШОР не зупинявся і той таки Селеш мав йще дві нагоди для взяття воріт, які на жаль не реалізував.
Другий тайм ужгородці почали дуже активно. На 49-ій хвилині Бутрик Мілан подвоює перевагу своєї команди. Через декілька хвилин гравець СДЮСШОР Ковчар Ігор робить рахунок 3:0. На 67-ій хвилині Селеш Крістіан втік від захисників і реалізував вихід віч-на-віч з воротарем. Ближче до завершення матчу гості зуміли забити «гол престижу».
Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу СДЮСШОР з рахунком 4:1