СДЮСШОР З ФУТБОЛУ УЖГОРОД

Результати команд СДЮСШОР у 8-му турі ДЮФЛ України.

24-го жовтня команди ужгородського СДЮСШОР зіграли матчі 8-го туру чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги України. У цьому турі нашим командам протистояв  ФК Ліцей-Вікторія (Івано-Франківськ). Матчі представників вікових категорій U-16 та U-14 були зіграні в Ужгороді на стадіоні “Авангард”, а команди вікових категорій U-17 та U-15 грали в Івано-Франківську.
До уваги огляди зіграних матчів : 
U-16. СДЮСШОР (Ужгород) – Ліцей-Вікторія (Івано-Франківськ)  2:0
СДЮСШОР дуже активно розпочав матч, фактично з самого стартового свистка ужгородці почали проводити атаки на ворота гостей.  Однак, відкрити рахунок підопічні ужгородці зуміли аж на 30-ій хвилині. Немецков Микита пройшов правим флангом та виконав навіс на Прокопіва Андрія, останній без проблем відправив круглого у сітку воріт. За дві хвилини СДЮСШОР закріпив свою перевагу.  Фенинець Тимофій майстерно навісив на Бобика Костянтина і наш форвард холоднокровно перевів м`яч у ворота. У другому таймі підопічні Миколи Гібалюка грали по результату і без особливих проблем утримали перемогу.
 
U-14. СДЮСШОР (Ужгород) – Ліцей-Вікторія (Івано-Франківськ)    1:3
Гості першими зуміли відкрити рахунок вже на 5-ій хвилині. Після пропущеного голу СДЮСШОР активно атакував та зумів досить швидко відновити паритет на табло. На 13-ій хвилині Головка Вадим вдало реалізував пенальті. Ужгородці продовжували атакувати і хотіли вийти вперед, натомість пропустили гол у контратаці. У другому таймі підопічні Юрія Шукаля намагались відновити паритет на табло, але спроби були марними. Гості ж бо зуміли забити третій гол і тим самим поставити крапку у грі.
U-17. Ліцей-Вікторія (Івано-Франківськ)  – СДЮСШОР (Ужгород)   1:1
Гол у складі СДЮСШОР : Кобеляш Ігор.
 
U-15. Ліцей-Вікторія (Івано-Франківськ)  – СДЮСШОР (Ужгород)    1:1
Гол у складі СДЮСШОР : Феєр Даніель.