Результати команд СДЮСШОР на дитячому турнірі на честь О. Філіпа

Фотозвіт турніру дивіться ТУТ !
З 17-го по 18-го грудня в спорткомплексі “Зінедін” проходив 14-ий дитячий турнір на честь Олександра Івановича Філіпа. Змагання проводились серед гравців вікових категорій U-11 (2011 р.н.) та U-12 (2010 р.н.). Серед учасників були одразу чотири наші команди.
До вашої уваги пропонуємо результати групової стадії команди СДЮСШОР U-12 (2010 р.н.) :
СДЮСШОР – “Мункач-2”     2:0
СДЮСШОР – “Zinedine 11”    1:0
СДЮСШОР – “Свалява”    0:1
З результатом у 6 залікових балів наші вихованці успішно кваліфікувались до чвертьфіналу. У тому поєдинку СДЮСШОР U-12 грав проти команди “Свалява-2” та здобув перемогу з рахунком 1:0.  У півфінальному матчі підопічним Михайла Стегури протистояла команда “Свалява-1”. Матч видався напрочуд напруженим та безкомпромісним. Основний час гри закінчився нічиєю 0-0, однак в серії післяматчевих пенальті вдалішими були гравці “Сваляви”. У поєдинку за бронзові нагороди СДЮСШОР U-12 поступився “Минаю” з рахунком 2:1.
Як підсумок, СДЮСШОР U-12 посів четверте місце на  дитячому турнірі на честь О. Філіпа. Також зазначимо, що організаторами змагань було визначено нашого гравця Горбаковського Тимура найкращим захисником турніру.
Тренер команди СДЮСШОР U-12 Михайло Стегура : “На цьому турнірі ми продемонстрували хорошу якість гри, напрочуд результатом я не задоволений. Вважаю ми могли здобути вище місце ніж 4-те, однак турнірна сітка була створена таким чином, щоб ми зі “Свалявою-1” грали у групі та у півфіналі. Прикро, що у півфіналі поступились по пенальті, адже ми продемонстрували хорошу гру, а пенальті це фортуна. Я вдячний хлопцям за відношення до гри і впевнений, що наші головні перемоги ще попереду. “
Також, у турнірі цієї вікової категорії приймала участь команда СДЮСШОР U-11 (2011р.н.), які грали проти старших на один рік суперників.
СДЮСШОР 11 – “Zinedine”     0:3
СДЮСШОР  11 – “Мункач”     2:2
СДЮСШОР 11 – ОК ДЮСШ ФСТ Україна     9:1
СДЮСШОР 11 – “Тересва”     4:0
З результатом у 7 залікових балів наші вихованці успішно кваліфікувались до чвертьфіналу. У тому поєдинку СДЮСШОР U-11 поступився одному із фаворитів змагань команді “Свалява-1” з рахунком 0:4.
У змаганнях серед команд вікової категорії U-11 (2011 р.н.) участь приймали також 2 команди СДЮСШОРу.
СДЮСШОР – “В.Добронь”     3:1
СДЮСШОР – “Сузір`я 12”    2:1
СДЮСШОР – “Мункач червоні”    0:3
СДЮСШОР – “Zinedine 12”    3:1
СДЮСШОР – “Минай 12”    1:0
З результатом у 12 залікових балів наші вихованці успішно кваліфікувались до чвертьфіналу. У чвертьфінальному матчі СДЮСШОРівці поступились команді “Zinedine” з рахунком 1:0.
Також, у турнірі цієї вікової категорії приймала участь команда СДЮСШОР U-10 (2012 р.н.), які грали проти старших на один рік суперників.
СДЮСШОР 12 – “Минай”     1:0
СДЮСШОР  12 – “Сузір`я”     0:4
СДЮСШОР 12 – “Олімп”   0:0
СДЮСШОР 12 – “Мункач чорні”     1:0
СДЮСШОР 12 – “Минай 12”   6:1
З результатом у 10 залікових балів наші вихованці посіли перше місце у групі і успішно кваліфікувались до чвертьфіналу. У чвертьфінальному матчі підопічні Дениса Пахомова поступились команді “Олімп 12” з рахунком 3:1.