Команди СДЮСШОР провели ряд товариських матчів

Фотозвіт матчів дивіться ТУТ !
Сьогодні на ужгородському стадіоні “Авангард” команди СДЮСШОР провели чергові контрольні матчі.
У першому матчі на футбольному полі зійшлись команди СДЮСШОР (дівчата 2007-2009 р.н. тренер – Рапа Вікторія) та однолітки з ФК “Динамо” Київ. Динамівці з початку матчу заволоділи ігровою ініціативою, однак наші дівчата досить надійно діяли у власному захисті. На 18-ій хвилині гості все ж таки зуміли відкрити рахунок у матчі. Після пропущеного голу СДЮСШОРівці не знітились і створили декілька небезпечних контрвипадів, які на жаль, не принесли бажаного результату. Втім, ближче до завершення тайму динамівці зуміли подвоїти свою перевагу. Команди так і пішли на перерву з перевагою ФК “Динамо” Київ 2:0. На жаль, під час перерви у місті Ужгород пролунала повітряна тривога і поєдинок довелось завершити, а всі гравці, тренери, арбітри та вболівальники перейшли у безпечне підтрибунне приміщення стадіону.
Паралельно на сусідньому полі проходив матч між командами СДЮСШОР U-13 (2009 р.н.) та Олімпійським коледжем імені Івана Піддубного U-13 (2009 р.н.) з міста Київ. В цьому матчі гості також розпочали активніше матч. Гравці з столиці створили декілька гострих моментів, один з яких вдалось реалізувати на 8-ій хвилині. В середині тайму ужгородці відновили паритет на табло. Крім цього СДЮСШОР міг вийти вперед, але не зміг реалізувати гольову нагоду. За декілька хвилин до завершення тайму, як і у випадку матчу дівчат залунала повітряна тривога. Арбітр негайно зупинив матч, а учасники матчу та вболівальники перейшли у безпечне підтрибунне приміщення стадіону. Матч не було відновлено.