З 14-го по 16-те жовтня команда СДЮСШОР U-13 перебувала в польському містечку Закопане, де проходив престижний Міжнародний турнір “Api Cup”. У турнірі прийняло участь 33 команди зі Словаччини, Польщі та України.
До вашої уваги результати матчів команди СДЮСШОР U-13 у груповій стадії:
СДЮСШОР – Ap Unia Oświęcim 3:0 Голи : Шевченко Андрій, Путрашик Артем, Плавайко Олександр. СДЮСШОР – Dunajec Nowy Sącz 1:0 Гол : Плавайко Олександр. СДЮСШОР – FB Nowa Wieś 0:0
В підсумку наші вихованці здобули перше місце у групі та успішно кваліфікувались до наступного раунду змагань.
До вашої уваги результати матчів команди СДЮСШОР U-13 у груповій стадії Вищої Ліги (Групи B):
СДЮСШОР – Znicz Pruszków 1:0 Гол : Шевченко Єгор. СДЮСШОР – Ap Champions Brzesko 0:0 СДЮСШОР – Sandecja Nowy Sącz 0:1 СДЮСШОР – Bukovina Chernivtsi 0:1 СДЮСШОР – Miedz Legnica 0:0 СДЮСШОР – Ap Proszowianka 2:0 Голи : Горбатовський Тімур, Путрашик Артем.
За підсумком зіграних матчів СДЮСШОРівці посіли у цій групі 4-те місце і у завершальному матчі турніру грали за 7-ме місце проти польської команди “Beniaminek Krosno”. Матч закінчився з рахунком 1:1. Голом у складі нашої команди відзначився Плавайко Олександр. Однак, у серії післяматчевих пенальті польські футболісти були влучнішими і здобули перемогу з рахунком 3:2.
Отож, СДЮСШОР U-13 посів 8-ме місце у Міжнародному турнірі “Api Cup”.
Тренер команди СДЮСШОР U-13 Михайло Стегура :” У нас у всіх залишились позитивні враження від змагань. Організація турніру, та рівень суперників були на хорошому рівні. Триденний турнір показав, що ми не звикли грати в такому напруженому графіку показуючи стабільно високий рівень гри протягом усього етапу змагань. Звідси й неочікувані результати в окремих матчах. Брак ігрового досвіду на турнірах такого рівня безперечно дався в знаки. Але з впевненістю можна сказати, що ми всі отримали важливий досвід на цьому турнірі. “