СДЮСШОР З ФУТБОЛУ УЖГОРОД

СДЮСШОР U-14 переміг у престижному Міжнародному турнірі “Api Cup”

З 4-го по 6-те листопада команда СДЮСШОР U-14 перебувала в польському містечку Закопане, де проходив престижний Міжнародний турнір  “Api Cup”. У турнірі прийняло участь 16 команд зі Словаччини,  Польщі та України.
До вашої уваги результати матчів команди СДЮСШОР U-14 у груповій стадії:
СДЮСШОР – Luzyce Luban        0:0
СДЮСШОР – FC Sparta Lezajsk   1:0
СДЮСШОР –  Dynamo Lviv     2:0
СДЮСШОР –  Chaika Vyshgorod    1:0
СДЮСШОР –  Tiger Hearts Academy     4:0
СДЮСШОР –  Chemik Bydgosh     0:0
СДЮСШОР –  BKS Belogray     0:1
В підсумку наші вихованці здобули 14 залікових балів і цей показник дозволив пробитись до півфіналу змагань.  У півфінальному матчі наші хлопці зустрічались з польською командою Arconia Schecin. Основний час матчу закінчився нічиєю 0:0, а в серії післяматчевих пенальті ужгородці здобули перемогу 6:5. У матчі за золоті нагороди СДЮСШРівці грали проти команди FC Academy Wroclav. Поєдинок був надзвичайно напружений, обидві команди боялись допустити помилку. Зрештою, вболівальники голів в основний час так і не побачили і справа дійшла до післяматчевих пенальті, де на щастя, влучнішими виявились гравці СДЮСШОРу і здобули перемогу з рахунком 6:5.
Таким чином, СДЮСШОР U-14 переміг у Міжнародному турнірі  “Api Cup”. Також зазначимо, що приз найкращого гравця турніру отримав наш вихованець  Максим Угрік. 
Керівництво СДЮСШОР вітає тренера Дениса Пахомова, гравців команди СДЮСШОР U-14 та їх батьків з перемогою на цьому турнірі.
Тренер команди СДЮСШОР U-14 Денис Пахомов  : “Перш за все хочу сказати, що перемогу на цьому турнірі ми присвячуємо Захиснику та Героєві нашої держави, бійцю Збройних Сил України та батькові двох наших футболістів – Артему Шкуліпі, який на жаль, помер на війні від рук окупантів. Стосовно турніру можу сказати, що він організований на високому рівні, були представлені хороші команди з якими було цікаво грати. Я дякую своїм підопічним за те, що вони старались у кожному матчі виконувати тренерську установку. Не даремно ми за весь турнір пропустили тільки 1 м’яч. Однак, не дивлячись на перемогу мушу визнати, що є деякі аспекти гри, які нам потрібно буде удосконалювати під час навчально-тренувального процесу. “
Святкування перемоги на турнірі “Api Cup” нашими гравцями :