Команди СДЮСШОР провели товариські матчі

Команди СДЮСШОР тренуються кожного дня незважаючи на важку ситуацію у країні, адже футбол для діток залишається невід’ємною частиною їхнього життя і приносить їм величезну радість. Колектив СДЮСШОР, наші діти, їхні батьки, дякуємо Збройним Силам України, за те що вони кожного дня мужньо та героїчно захищають нашу державу від окупантів і завдяки їм дітки, які навчаються у СДЮСШОР мають можливість займатись улюбленою справою – грати у футбол. СЛАВА УКРАЇНІ ! ГЕРОЯМ СЛАВА !
Під час минулих вихідних команди СДЮСШОР провели чергові контрольні матчі.
До вашої уваги результати зіграних матчів та коментарі тренерів :
U-16/17.
СДЮСШОР Ужгород – ФК “Минай”  U-19  1:1
Тренер команди Анатолій Деревлянка : “Це був наш перший матч за досить довгий період часу і звичайно періодично хлопці допускали немало помилок на футбольному полі. Матч виявився досить важким, адже суперник був старшим на декілька років, але мої підопічні проявили старанність і самовіддачу. У другому таймі в нас вийшла гарна атака на ворота противника, яка призвела до забитого голу.  Хлопці проявили характер і зберегли позитивний результат. “
U-14.
СДЮСШОР Ужгород – ФК “Минай”   5:2
Тренер команди Денис Пахомов : ” Відверто кажучи ми провалили початок зустрічі і весь перший тайм, як наслідок суперник перемагав 2:0. У перерві матчу ми з хлопцями серйозно поспілкувались, зробили певні корективи і це принесло свій результат і впевнену для нас перемогу.  Гра була корисна, ми побачили наші недоліки над якими будемо працювати у навчально-тренувальному процесі. “
U-13.
СДЮСШОР Ужгород -ФК “Минай”  5:6
Тренер команди Михайло Стегура : ” Ми з суперником домовились зіграти 4 тайми. Для того щоб всі хлопці отримали ігрову практику ми грали двома складами по 2 тайми кожен. Насамперед мені було важливо подивитись на можливості наших потенційних новачків. Хлопчики дуже старались, але є звичайно недоліки, адже ми йще тільки починаємо набирати форму.”
U-12.
СДЮСШОР Ужгород – МФА Мукачево   6:4
Тренер команди В`ячеслав Пінковський : ” Хочу подякувати діткам за самовіддачу, адже ми здобули досить важку перемогу. Матч був напруженим, але хлопчики старались виконувати ту установку про яку ми з ними домовлялись перед матчем. “