Вихованки СДЮСШОР отримали виклик до збірної України WU-15.
Як ми вже раніше писали, нещодавно завершилась фінальна частина Кубку дівочої ліги України з футболу у якій приймала участь команда СДЮСШОР WU-15. У матчах фінальної частини двоє наших вихованок : Івасько Дарина та Леспух Каріна продемонстрували чудову та якісну гру. Їхні успішні дії на футбольному полі були помічені тренером збірної України WU-15 Оленою Кудзієвою. По завершенню змагань Івасько Дарина та Леспух Каріна отримали виклик до збірної України WU-15 на навчально-тренувальний збір, який розпочнеться 5-го червня.
Успіх наших дівчат є відображенням вдалої тренерської роботи Крістіни Костевки та Анастасії Сірмай, а також всієї вертикалі нашої школи на чолі із керівництвом.
Тренер команди СДЮСШОР WU-15 Крістіна Костевка : “Для нашої школи виклик до збірної України Івасько Дарини та Леспух Каріни є безсумнівним успіхом. Дівчата своєю старанністю та вдалою грою заслужили на це. Я бажаю їм продемонструвати свої найкращі якості у лавах збірної України і вірю, що у них це вийде.”
![](http://sjfssor.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/350495428_241285688533743_2018059314600474660_n-1024x683.jpg)
![](http://sjfssor.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/350137298_239252218828738_7576189093673365629_n-1024x683.jpg)
![](http://sjfssor.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/photo_5460615570845190750_y.jpg)