СДЮСШОР U-17 розпочинає Чеміпонат ДЮФЛ України з перемоги над ФК “Минай”.

9-го вересня стартував чемпіонат ДЮФЛ України сезону 2023-2024 рр. Початок цього чемпіонату є можливим завдяки героїзму наших воїнів ЗСУ. Тому, кожного дня ми не перестаємо дякувати Збройним Силам України за їхню мужність та відважність.
У першому турі чемпіонату ДЮФЛ України СДЮСШОР зустрічався проти однолітків з ФК «Минай». Першими на чудовий футбольний газон стадіону «Спартак» вийшли гравці команд вікової категорії U-17.
Команди досить обережно розпочали матч. Було помітно, що жодна зі сторін боялась зробити помилку. В першому таймі гольових нагод не було і команди пішли на перерву з нульовою нічиєю. У другому таймі СДЮСШОРівці почали грати значно активніше і на 50-ій хвилині відкрили рахунок у матчі. Герич Ігор прекрасним ударом з-за меж штрафного майданчика відправив м’яч у сітку воріт. Цей гол виявився єдиним у матчі.
Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу підопічних Кузя Ігоря Павловича з рахунком 1:0