ДЮФЛ України U-15. СДЮСШОР у важкому матчі перемагає “Прикарпаття”.

21-го жовтня пройшов сьомий  тур чемпіонату ДЮФЛ України сезону 2023-2024 рр. Цьогорічний чемпіонат є можливим завдяки героїзму наших воїнів ЗСУ. Тому, кожного дня ми не перестаємо дякувати Збройним Силам України за їхню мужність та відважність.
У цьому турі чемпіонату ДЮФЛ України СДЮСШОР грав проти однолітків з  «Прикарпаття» м. Івано-Франківськ. У другому матчі на футбольний газон стадіону «Спартак» вийшли гравці команд вікової категорії U-15.
Це був досить рівний матч. Вся гра проходила в центральній частині поля. У другому таймі СДЮСШОРівці почали значно активніше грати і створили декілька гольових моментів, які на жаль, не вдалось реалізувати. Гості все ж таки не змогли стримати натиск господарів і на 61-ій хвилині гравець СДЮСШОР Ковач Олександр вдало зіграв на добиванні і забив гол.
Як виявилось, це був єдиний гол у матчі, який приніс перемогу СДЮСШОРу з рахунком 1:0.