ДЮФЛ України U-14. СДЮСШОР здобуває важливу перемогу над ФК “Минай”.

15-го листопада відбувся перенесений матч 10-го туру чемпіонату ДЮФЛ України сезону 2023-2024 рр, серед команд вікової категорії U-14.
У цьому турі чемпіонату ДЮФЛ України СДЮСШОР грав проти ФК «Минай».
В цілому цей матч був дуже важким для обох команд. СДЮСШОРу поталанило першому відкрити рахунок. На 16-ій хвилині Горбатовський Тимур виграв верхову боротьбу та головою відправив м’яч у сітку воріт. У грі було дуже багато боротьби, обидві команди грали безкомпромісно. «Минай» у другому таймі не відсиджувався в обороні і мав декілька шансів для взяття воріт. Найкращий з них був на 51-ій хвилині. Після штрафного удару гравець «Минаю» був першим на добиванні, але не зміг відправити м’яч у фактично вже порожні ворота.
Як підсумок, СДЮСШОР здобуває дуже важку перемогу над ФК “Минай” з рахунком 1:0.