18-го листопада пройшов 11-ий тур чемпіонату ДЮФЛ України сезону 2023-2024 рр. Цьогорічний чемпіонат є можливим завдяки героїзму наших воїнів ЗСУ. Тому, кожного дня ми не перестаємо дякувати Збройним Силам України за їхню мужність та відважність.
У цьому турі чемпіонату ДЮФЛ України СДЮСШОР грав проти однолітків з Ліцей-Вікторія м. Івано-Франківськ. У другому матчі на футбольний газон стадіону «Спартак» вийшли гравці команд вікової категорії U-15.
Це був важкий матч для обох команд у якому було дуже багато боротьби. Найцікавіші події відюулись вже під кінець гри. Гостям вдалось відкрити рахунок на 65-ій хвилині. Не дивлячись, що до кінця матчу залишалось 5 хвилин СДЮСШОРівці не знітились і побігли в масовану атаку на ворота гостей. Така сміливість принесла свої плоди і за 2 хвлини до фінального свистка нападник господарів Цибик Юрій зрівняв рахунок.
Як підсумок, матч завершився напруженою та результативною нічиєю 1:1.