СДЮСШОР З ФУТБОЛУ УЖГОРОД

СДЮСШОР U-11 переміг на турнірі Zinedine Cup

30-го листопада у спорткомплексі Zinedinе проходив турнір Zinedinе Cup.  Змагання проводились серед діток  2013 року народження. Серед 8-ми команд-учасниць був, і наш СДЮСШОР U-11 (2013 р.н.)
До вашої уваги результати матчів групової стадії команди СДЮСШОР U-11 :
СДЮСШОР – ФК “Минай-2”  4:0
СДЮСШОР – “Sparta” (Берегово)   4:1
СДЮСШОР – Zinedine      2:0
З максимальним результатом у 9 залікових балів СДЮСШОР посів перше місце у групі і вийшов до фіналу змагань. У вирішальному матчі СДЮСШОРівцям протистояв ФК “Минай-1”. Матч виявися напруженим і безкомпромісним. Основний час закінчився нульовою нічиєю, а в серії післяматчевих пенальті влучнішими були наші вихованці.
Як підсумок, СДЮСШОР U-11 переміг на турнірі Zinedine Cup. Також, варто зазначити, що організатори змагань визнали кращим воротарем турніру – Візичканича Артема, а кращим гравцем турніру Плеканець Владислав.
Керівництво та колектив СДЮСШОР вітає тренера В’ячеслава Пінковського, гравців команди СДЮСШОР U-11 та їх батьків з перемогою на цьому турнірі.
Тренер команди СДЮСШОР U-11 В’ячеслав В’ячеславович Пінковський : ”  Дітки старались у кожному матчі і були за це сповна винагородженні. Команда намагалась у кожному матчі демонструвати змістовний та атакуючий футбол. Я хочу подякувати батькам дітей за їхню підтримку у кожному матчі.”
Слава Україні !!!
Героям Слава !!!
Слава ЗСУ !!!