СДЮСШОР З ФУТБОЛУ УЖГОРОД

ДЮФЛУ U-17. Драматична поразка СДЮСШОРу.

Фотозвіт матчу ТУТ !
20-го квітня на ужгородському стадіоні «Спартак» проходили матчі 13-го туру чемпіонату ДЮФЛ України Вищої ліги, де команди СДЮСШОР вікових категорій U-16 та U-17 приймали однолітків із моршинської «Скали». У другому матчі зустрілись футболісти вікової категорії U-17.
СДЮСШОРівці вже у дебюті матчу мали прекрасну можливість, щоб відкрити рахунок у матчі. Після навісу з кутового, Мердєєв Вадим з 7-ми метрів виграв верхову боротьбу і небезпечно пробивав головою, але воротар гостей зумів зреагувати на цей удар і перевів круглого на кутовий. В цілому вся гра точилась у центрі поля. На 27-ій хвилині «Скала» відкрила рахунок у матчі. Пасічняк Василь вибіг на побачення з воротарем, обіграв його і відправив м’яч в порожні ворота. Після пропущеного голу ужгородці активізувались в атакувальній грі. На 34-ій хвилині Коваль Станіслав змістився з лівого флангу в центр і пробив трохи вище воріт. Під кінець першого тайму, Станіслав Коваль отримав м’яч після помилки гравця гостей і пробив по воротах суперника, але на жаль, круглий і цього разу пролетів вище воріт. Після цього гравець гостей Пасічняк Василь вийшов на оперативний простір, пробив у дальній кут воріт, але наш воротар Романко Антон продемонстрував чудову реакцію і відвів небезпеку від власних воріт.
Ужгородці дуже активно розпочали другий тайм і мали не поганий момент для взяття воріт. Гузинець Олександр з лету пробивав по воротах, але м’яч пролетів трохи мимо. В середині другого тайму Мукомела Євген з 30-ти метрів сильно пробив, однак воротар гостей не без перешкод зреагував на цей постріл. На 88-ій хвилині СДЮСШОРівці домоглись свого. Бакша Мартін прекрасно виконав штрафний удар і з дальньої відстані ввігнав м`яч під перекладину воріт суперника. Ужгородцям цього було мало і вони продовжили атакувати, але не жаль, саме на контратаці пропустили гол у власні ворота. Той таки Пасічняк Василь вдало реалізував свій шанс і приніс команді з Моршину 3 очки. Як підсумок, 2:1 на користь «Скали».
СДЮСШОР Ужгород : Романко Антон, Герзанич Олександр, Бакша Мартін, Терлецький Олександр, Мукомела Євген, Мердєєв Вадим, Бистрицький Кирил, Лемак Михайло, Коваль Станіслав, Зізич Андрій, Гузинець Олександр.
Запасні : Луцьо Іван, Ганич Дмитро, Пеца Деян, Дочинець Роман, Матевосян Геворг.