СДЮСШОР З ФУТБОЛУ УЖГОРОД

СДЮСШОР U-17 у важкому матчі перемагає ФК “Бобовище”

2-го лютого СДЮСШОР U-17 розпочав свої виступи у Зимовому Кубку Закарпаття. У першому турі наші вихованці зустрілись із бронзовими призерами минулорічної першості Закарпаття ФК “Бобовище”.
Початок матчу був спокійним. Рахунок був відкритий на 31-ій хвилині, завдяки удару з дальньої відстані гравця СДЮСШОР Михайла Романка. Початок другого тайму був за ФК “Бобовище”. Саме тоді ця команда спочатку зрівняла рахунок, а згодом і вийшла вперед. Ужгородці після не вдалого початку другої половини матчу не знітились і вже на 70-ій хвилині нападник СДЮСШОР Повхан Іван виявився найспритнішим у штрафному майданчику і вирівняв паритет на табло. Матч наближався до свого закінчення, але ужгородці у цій грі хотіли виключно перемоги. Зрештою, так і сталось. Повхан Іван у боротьбі із захисником суперника, змусив останнього зрізати м`яч у власні ворота.
Фінальний свисток зафіксував важку, але цілком заслужену перемогу підопічних Дениса Пахомова з рахунком 3:2.