СДЮСШОР З ФУТБОЛУ УЖГОРОД

СДЮСШОР поступився МФА у Зимовому Кубку ДЮФЛ України.

2-го лютого на стадіоні смт. Середнє відбулися матчі 3-го туру зимового кубку дитячо-юнацької футбольної ліги України в 7-ій групі. У завершальному та вирішальному матчі СДЮСШОР зустрівся із МФА. Цей поєдинок мав визначити переможця 7-ої групи та учасника 1/8 фіналу Зимового Кубку ДЮФЛ України.
В цілому матч пройшов у рівній та не поступливій боротьбі. В кінці першого тайму МФА відкрили рахунок. СДЮСШОР на початку другого тайму  відновив паритет на табло. Відзначився капітан команди Максим Зизич. В середині другої половини мукачівці вийшли вперед, а вже ближче до завершення матчу арбітр призначив у ворота СДЮСШОР суперечливий пенальті. МФА використали цей шанс і рахунок став 3:1.
Як підсумок, команда з Мукачева продовжує боротьбу у Зимовому Кубку ДЮФЛ України.