Результати матчів 3-го туру U-17 турніру на честь Андрія Гаваші (ФОТО)

До вашої уваги результати матчів 3-го туру вікової категорії U-17 міжнародного турніру на честь Андрія Гаваші.
U-17
Група А
ФК «Львів» – ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – 5:1
СДЮСШОР Ужгород – ФК «Спартакус» (Угорщина) – 0:2
Фото звіт матчу дивіться тут.
Протягом всього матчу на полі була абсолютно рівна гра. Деколи навіть мінімальною територіальною перевагою володіли ужгородці. Не один момент для взяття воріт був у активного нападника СДЮСШОРа Лаб’яка Юрія, але на завершальній стадії йому бракувало холоднокровності. Активними в цій зустрічі у складі СДЮСШОР були : Козуб Юліан, Ковтонюк Едуард, Рацин Іван. Здавалось, що матч так і закінчиться сухою нічиєю. Але за 7 хвилин до закінчення поєдинку угорці двічі вразили ворота Калая Андрія і здобули перемогу 2:0.
Капітан СДЮСШОР Ужгород Бойкул Юрій : “
Нам надзвичайно прикро вже вдруге поспіль програвати матч на останніх хвилинах. Я думаю це пов`язано з відсутністю концентрації до фінального свистка. Граємо ми не погано створюємо моменти, а в кінці матчу пропускаємо якісь нелогічні голи. Також, нам потрібно попрацювати над реалізацією моментів, адже команда старається створює не один потенційно гольовий момент, а перетворити кількість в якість не виходить. Напевно це якось зв`язано  з психологією, адже якщо б ми холоднокровно забили всі ті моменти то результат був би кращий для нас. Але не біда будемо тренуватись і виправимо ці недоліки.”