Результати другого туру “Кубку Закарпатії”.

В міжнародному турнірі “Кубок Закарпатія” відбувся другий тур, який подарував вболівальникам багато емоцій та голів.
СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Арсенал» (Київ) – 3:4
Це була напружена та безкомпромісна гра від стартового до фінального свистка. З самого початку підопічні Михайла Стегури заволоділи ініціативо на футбольному полі та втілили свою перевагу в забиті м`ячі. Спочатку Віталій Бурштинський, а потім Сергій Хрипта по разу відзначились у воротах київського “Арсеналу”. Перший тайм так і завершився з рахунком 2-0 на користь СДЮСШОР. На жаль другий тайм в ужгородців відверто не вийшов. І навіть попри гол гравця СДЮСШОРа Олександра Русина, ужгородці втримати позитивний для себе результат не змогли, натомість “Арсенал” зумів перевернути шальки терезів на свою користь і переміг з рахунком 3-4.