Результати гостьових матчів СДЮСШОР в ДЮФЛ України.

Сьогодні команди СДЮСШОР U-16 та U-17 проводили свої виїздні матчі 12-го туру ДЮФЛ України. Суперником Ужгородців були львівські УФК-“Карпати”.
U-16. УФК-“Карпати” (Львів)  – СДЮСШОР (Ужгород)    6:0
Під час всього матчу ініціативою володіли господарі, як підсумок УФК-“Карпати” здобули впевнену перемогу в цьому матчі.
U-17. УФК-“Карпати” (Львів)  – СДЮСШОР (Ужгород)    3:2
По-справжньому цікавим, безкомпромісним та на жаль, драматичним для СДЮСШОРівців вийшов цей матч. Першими в матчі відкрили рахунок господарі. Згодом нападник ужгородців Вадим Мердєєв вирівняв паритет на табло. Однак ще в першому таймі львів`яни вийшли вперед. У другому таймі наші вихованці побігли відіграватись і створили декілька прекрасних нагод, які на жаль не зуміли реалізувати. Ігрова ініціатива у другій половині гри була повністю на боці підопічних Володимира Мухлиніна. Вже на 90-ій хвилині Терлецький Олександр зрівнянв рахунок в матчі, однак на превеликий жаль вже за 1 хвилину УФК-“Карпати” забили третій свій м`яч і здобули важку перемогу з рахунком 3:2.