СДЮСШОР повторно переміг “Сокіл”.

1-го липня, СДЮСШОР зіграв матч-відповідь у рамках Кубка Закарпатської області проти кінчешського “Сокіла”. Нагадаємо, що у першому матчі СДЮСШОРівці здобули розгромну перемогу з рахунком 7:0.
Перший тайм цього матчу був досить рівним. Основні події велись у центральній частині поля і гольових моментів не було. Однак, у другому таймі ужгородці відразу взялись за справу і протягом перших 5-ти хвилин двічі відзначились у воротах господарів. Спочатку після навісу з кутового Січка Мар`ян виграв верхову боротьбу і відправив м`яч у дев`ятку воріт. А за дві хвилин Повхан Іван вдало замкнув простріл з правого флангу. У кінці матчу «Сокіл» зумів скоротити відставання у рахунку, але не більше.
Як підсумок, перемога СДЮСШОРа з рахунком 2:1, а загальний рахунок цього протистояння 9:1 на користь наших вихованців. СДЮСШОР впевнено крокує у наступний раунд Кубка Закарпатської області.
Дорослі. «Сокіл» (Кінчеш) – СДЮСШОР (Ужгород) –  1:2  (перша гра – 0:7)
Голи у складі СДЮСШОР : Січка Мар`ян, Повхан Іван.