Результати першого ігрового дня Міжнародного турніру на честь Андрія Гаваші

Сьогодні розпочався 7-ий Міжнародний турнір на честь Андрія Гаваші.
Пропонуємо Вам ознайомитись із результатами матчів :
ФК «Динамо» (Київ) –  МФА «Мункач» (Мукачево) – 1:0
 ФК «Варда» (Кішварда) – ДЮСШ-15 (Київ) – 4:0
Група В
ФК «Рух» (Львів) –  СДЮСШОР (Ужгород) – 2:1
Львів’яни краще розпочали матч і вже до середини першого тайму вели в рахунку 2:0. Однак, СДЮСШОРівці не знітились і на початку другої половини гри Калинич Іван відквитав один м`яч. Ужгородці мали ще декілька перспективних нагод, але на жаль голів більше у цій зустрічі небуло.
 ФК «Шахтар» (Донецьк) –  СДЮСШОР (Ужгород) – 2:2
Донеччани вдало розпочали гру і  вже на 4-ій хвилині забили гол. СДЮСШОР досить швидко зумів вирівняти паритет на табло завдяки результативному удару Годі Дмитра. Далі на полі продовжувалась абсолютно рівна гра. СДЮСШОР за жодним аспектом гри не поступався своєму більш іменитому супернику. На 62-ій хвилині «Шахтар» зумів вдруге у цій грі вийти вперед. Після пропущеного голу підопічні Миколи Фанти не знітились і додали обертів в атаці, внаслідок чого Юришинець Назар був збитий воротарем гостей у карному майданчику. Одинадцятиметровий удар холоднокровно та впевнено реалізував Кобеляш Ігор. Під кінець матчу СДЮСШОР міг вирвати перемогу. Юришинець Назар вибіг на побачення з воротарем, але переграти останнього не зумів.  Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию 2:2, а ужгородці продемонстрували, що вміють грати на рівних із іменитими суперниками. Наші вихованці, показали безкомпромісний і непоступливий футбол і відверто кажучи заслуговували на переможний результат.
 ФА Й. Божика (Ніредьгаза) –  ФК «Чорноморець» (Одеса) – 2:3