Результати другого туру матчів СДЮСШОР у Вищій лізі ДЮФЛ України.

Фотозвіт матчів дивіться ТУТ !
12-го вересня команди ужгородського СДЮСШОР провели матчі другого туру у Вищій лізі чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги України.

U-17. СДЮСШОР (Ужгород) – “Рух” (Львів)
СДЮСШОР активно розпочав гру і вже на 10-ій хвилині нападник господарів Валентин Напуда відкрив рахунок у матчі. Після пропущеного голу гості відповіли декількома гострими моментами, які вони не реалізували. У дебюті другого тайму СДЮСШОРівці створили декілька перспективних нагод, однак до голу справа не дійшла. Все ж таки на 61-ій хвилині ужгородці зуміли подвоїти рахунок завдяки вдалим діям Ігоря Маюра. Крапку в матчі поставив півзахисник ужгородців Дік Максим, вдало реалізувавши вихід віч-на-віч з воротарем. Як підсумок, впевнена перемога підопічних Миколи Фанти з рахунком 3:0.

U-15. СДЮСШОР (Ужгород) – “Рух” (Львів)   0:2
Територіальною перевагою з початку матчу заволоділи ужгородці, однак перевтілити її в голи не зуміли. Натомість гості вдало використали свої нагоди і здобули перемогу з рахунком 2:0.

U-16. “Буковина” (Чернівці)  – СДЮСШОР (Ужгород)   1:1
Гол у складі СДЮСШОР : Бобик Костянтин.
 U-14. “Буковина” (Чернівці) – СДЮСШОР (Ужгород)   2:0