СДЮСШОР у напруженому матчі поступився ФК “Вільхівці”

15-го вересня команди СДЮСШОР провели матчі 10-го туру Вищої ліги чемпіонату Закарпатської області.  У цьому турі СДЮСШОРівці вдома приймали ФК «Вільхівці».
До вашої уваги результати зіграних матчів :
Дорослі.   СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Вільхівці»    1:2
Гол у складі СДЮСШОР : Мар’ян Січка.

Перший тайм пройшов у рівній та непоступливій грі. У середині першої  половини матчу ужгородці мали декілька перспективних нагод для взяття воріт, які на жаль не вдалось реалізувати. Натомість, уже перед самим свистком на перерву гості відкрили рахунок. З самого початку другого тайму підопічні Івана Ковача стали йще активніше атакувати і на 57-ій хвилині Січка Мар’ян зрівняв рахунок у матчі. На жаль, нічийний результат втримати не вдалось і в середині другого тайму гості забили другий гол. Ближче до завершення зустрічі у карному майданчику “Вільхівців” був досить спірний епізод, однак арбітр не наважився вказати на одинадцятиметрову позначку, яка б могла принести нічию господарям. Як підсумок, СДЮСШОР у напруженому матчі поступився ФК “Вільхівцям” з рахунком 1:2.
Юнаки. СДЮСШОР (Ужгород) – ФК «Вільхівці» –   4:2