ДЮФЛ Україна U-14. СДЮСШОР у другому таймі дотиснув ФК “Рух”

19-го вересня на ужгородському стадіоні «Спартак» відбулись матчі 3-го туру чемпіонату ДЮФЛ України, де команди СДЮСШОР U-16 та U-14 вдома приймали львівський “Рух”. У другому матчі на футбольний газон вийшли команди вікових категорій U-14.
Початок матчу був досить рівним. Ужгородці намагались атакувати, однак справа до голу не дійшла. Натомість гостям вдалось відкрити рахунок у матчі у середині першого тайму.
У другому таймі СДЮСШОРу вдалось повністю перевернути гру. Спочатку на 51-ій хвилині Плієнко Ігор чудово виконав штрафний удар і влучив у дальній кут воріт. За декілька хвилин захисники гостей порушили правила проти Мийгеша Річарда. Пенальті вдало виконав Мацола Вадим. Крапку в матчі поставив Мийгеш Річард, який грамотно звільнився від опіки суперників і успішно реалізував вихід віч-на-віч з воротарем.
Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу підопічних Юрія Шукаля з рахунком 3:1.