ДЮФЛ Україна U-14. Прикра поразка СДЮСШОРа.

26-го вересня на ужгородському стадіоні «Спартак» відбулись матчі 4-го туру чемпіонату ДЮФЛ України, де команди СДЮСШОР U-16 та U-14 вдома приймали вінницьку “Ниву”. У другому матчі на футбольний газон вийшли команди вікових категорій U-14.
Початок матчу був рівним. Ближче до середини тайму почали з’являтись небезпечні моменти  один з яких реалізували гості. Ужгородці їм відповіли. Мийгеш Річард вибіг на побачення з воротарем, але на жаль пробив мимо воріт.
У другому таймі СДЮСШОРівці прагнули вирівняти паритет на табло. На 51-ій хвилині Деревлянка Даніель наніс небезпечний удар, але кіпер гостей перевів м`яч на кутовий. У кінці матчу підопічні Юрія Шукаля мали стовідсотковий шанс. Після навісу з кутового м`яч відскочив до Тимка Руслана і той відразу пробив по воротах з 5-ти метрів, однак круглий якимись дивом полетів вище воріт.
Фінальний свисток зафіксував виїзну перемогу вінницької “Ниви” з мінімальним рахунком 1:0.